Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2023

Szczegóły Projektu

Nazwa projektu:

Modernizacja posadzki hali sportowej przy ul. Złotniczej

Typ projektu:

TWARDY - tzw. inwestycyjny ( od 10 000 do: 500 000 zł brutto )

Dokładny adres:

ul. Złotnicza 12

Nr działki:

Hala sportowa ul. Złotnicza 12

Skrócony opis projektu:

Przedmiotem projektu jest modernizacja posadzki hali sportowej przy ulicy Złotniczej 12, poprzez wymianę nawierzchni/remont konstrukcji oraz wykonanie znaków graficznych z symboliką miasta.

Pełny opis projektu:

Posadzka hali sportowej przy ulicy Złotniczej jest w złym stanie technicznym. Hala jest użytkowana przez seniorskie kluby sportowe, prowadzone są na niej zajęcia, treningi i zawody dla dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach i grupach wiekowych z naszego miasta, hala jest wynajmowana dla osób prywatnych, dlatego ważne jest, aby posadzka była bezpieczna, optymalna w użytkowaniu i wizualnie odpowiadała aktualnym standardom w tym zakresie. Z hali prowadzone są transmisje zawodów sportowych, wykonywane są fotografie i relacje z imprez, przyjeżdżają drużyny i goście z innych miejscowości, dużo jest organizowanych imprez dla dzieci i młodzieży naszego miasta, dlatego też wizualny i estetyczny stan posadzki na hali winien być elementem promocji miasta. Obecnie jej stan w tym zakresie nie jest takim elementem. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka - tych cech nie spełnia już wysłużona posadzka na hali.

Zestawienie kosztów:

1.Inwentaryzacja, opracowania projektowe19 500.00 zł
2.Demontaż istniejącej posadzki sportowej44 000.00 zł
3.Wykonanie nawierzchni podłogi sportowej z remontem/naprawą konstrukcji wraz z wykonaniem elementów graficznych425 000.00 zł
4.Materiały informacyjne i promocyjne do projektu2 800.00 zł

Szacowany całkowity koszt: 491 300.00 zł

Dodatkowe załączniki (o ile zostały dodane przez Wnioskodawców):

Wersja PDF projektu:

Pobierz projekt w wersji PDF

OCENA FORMALNA: POZYTYWNA

Lokalizacja na mapie: