Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2023

KRONIKA

Przedstawiamy szczegóły projektu realizowanego w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego

RODZINKA JG

Lokalizacja:

Teren Miasta Jelenia Góra 

Ilustracja:

Wartośc zadania:

67 333,33 zł

Wykonany zakres rzeczowy prac:

W ramach zadania przeprowadzono warsztaty umożliwiające  zapoznanie się z techniką chustonoszenia,  praktycznego korzystania z nosidła czy poznania sposobów spędzania wolnego czasu z dzieckiem w plenerze.

Specjaliści z zakresu psychologii dziecięcej prowadzili zajęcia  dla rodzin z zakresu wzajemnego wsparcia emocjonalnego, wzmacniania więzi dziecko - rodzic, ugruntowania poczucia własnej wartości. Instruktor masażu, logopeda, dietetyk, copywriterka, terapeuta pedagogiczny czy położna a także przewodnik sudecki to niektórzy specjaliści, wybitni fachowcy i praktycy w swojej dziedzinie, którzy

w nieszablonowy sposób wskazali dzieciom i rodzicom jak  poznać własne potrzeby emocjonalne i wzajemne oczekiwania. Wskazano w bardzo przystępnej formie jak można pokonać własne lęki, obawy, zahamowania i bezstresowo tworzyć zgrany zespół czyli rodzinę, w której każdy jej członek czuje się  jego ważną częścią całości.

Warsztaty, pokazy, projekcje, plenery  i inne zajęcia zawarte w zadaniu prezentowane były łącznie w czasie 140 godzin  dla 300 uczestników.

Termin realizacji zadania:

Od 21.05.2021 r.  do  31.12.2021 r.

Ilustracje: